Ta strona jest dostępna również w językach: 中文 / English / 한국어 / 日本語 / Bahasa Indonesia / Bahasa Melayu / ไทย / Português (Brasil) / Español / Türkçe / Tiếng Việt / Deutsch / Français / Italiano
Nagi Inoue
Nogizaka46 · Urodziny 17 lutego 2005
- Urodziny
- 17 lutego 2005
- Znak zodiaku
- ♒ Wodnik
- Wiek
- 21 lat
Zobacz cały rocznik 2005 (05 line) - Zespół
- Nogizaka46
Zrób photocard – Nagi Inoue → Rób photocardy z własnych zdjęć. Pobieranie za darmo. Albo zrób z własnego zdjęcia tapetę na telefon – Nagi Inoue →
Plik zawiera 1 zapisaną datę urodzin z tej strony, powtarzane co roku. Plik nie aktualizuje się sam; po poprawkach pobierz go i zaimportuj ponownie. Przypomnienia ustaw w swojej aplikacji kalendarza.
Inne imiona i zapisy
- Imię po chińsku
- 井上和
Wydarzenia fanów
Wydarzenia dodane przez fanów pojawiają się tutaj od razu po publikacji. To, czy wydarzenie zostanie też wyróżnione na stronie głównej, Joe wybiera osobno i nie ma to związku z tą listą.
Nagi Inoue: chcesz zorganizować urodzinowy projekt fanów?
Fani na całym świecie świętują urodziny wydarzeniami cupsleeve, urodzinowymi kawiarniami, reklamami na billboardach i w metrze oraz akcjami charytatywnymi w imieniu artysty.
Jak zaplanować urodzinowy projekt fanów → Fotobudki na Tajwanie: miejsca i praktyczne poradniki →
Jak robić gadżety dla fanów: najlepsze aplikacje do projektowania (po angielsku) → Czy można używać oficjalnych zdjęć na gadżetach fanowskich? Pytania o prawa autorskie (po angielsku) →
Urodziny tego samego dnia: 17 lutego
- Aki Rosenthal
- CHIQUITA · BABYMONSTER
- MAKI · &TEAM
- Yuzuki Nakashima · Sakurazaka46
- Ed Sheeran
Kolejne wpisy z tą datą urodzin: 1. Zobacz pełną listę: 17 lutego →
Sąsiednie urodziny
- Poprzedni: MA JINGXIANG 16 lutego
- Następny: Max (TVXQ!) 18 lutego
Zgłoś projekt fanów
Nagi Inoue: planujesz projekt fanów? Zaloguj się kontem joelin.cc, aby go zgłosić. Nie trzeba czekać na e-mail z akceptacją; twoje dane pojawią się poniżej, gdy je sprawdzimy. Nigdy nie zbieramy danych kontaktowych, tylko publiczne linki do mediów społecznościowych, żeby inni fani mogli cię znaleźć. Notatki zawierające dane kontaktowe są automatycznie odrzucane. Imion, nazwisk i adresów nie zawsze da się wychwycić automatycznie; akceptujemy to ryzyko i przed pokazaniem czegokolwiek sprawdzamy wpisy ręcznie.
Ładowanie opublikowanych zgłoszeń…
Najczęstsze pytania
- Kiedy Nagi Inoue ma urodziny?
- Nagi Inoue: data urodzenia – 17 lutego 2005.
- Ile lat ma Nagi Inoue?
- Nagi Inoue ma 21 lat (data urodzenia: 17 lutego 2005).
- Nagi Inoue: jak zorganizować urodzinowy projekt fanów?
- Popularne formy to wydarzenia cupsleeve i urodzinowe kawiarnie (kawiarnia udekorowana na ten dzień, z darmowymi gadżetami dla fanów), reklamy na billboardach lub w metrze, akcje charytatywne w imieniu artysty i własne ramki do fotobudek. Nasz poradnik o projektach urodzinowych omawia planowanie, budżet i czas przygotowań.
- W jakim zespole jest Nagi Inoue?
- Nagi Inoue należy do: Nogizaka46.
Źródła
- Wikipedia po japońsku (Encyklopedia)
- MusicBrainz (Strukturalna baza danych)