Ta strona jest dostępna również w językach: 中文 / English / 한국어 / 日本語 / Bahasa Indonesia / Bahasa Melayu / ไทย / Português (Brasil) / Español / Türkçe / Tiếng Việt / Deutsch / Français / Italiano
Kairi Okumoto
AKB48 · Urodziny 27 stycznia 2007
- Urodziny
- 27 stycznia 2007
- Znak zodiaku
- ♒ Wodnik
- Wiek
- 19 lat
Zobacz cały rocznik 2007 (07 line) - Zespół
- AKB48
- Oficjalne linki
- Kairi Okumoto oficjalna strona członka
Zrób photocard – Kairi Okumoto → Rób photocardy z własnych zdjęć. Pobieranie za darmo. Albo zrób z własnego zdjęcia tapetę na telefon – Kairi Okumoto →
Plik zawiera 1 zapisaną datę urodzin z tej strony, powtarzane co roku. Plik nie aktualizuje się sam; po poprawkach pobierz go i zaimportuj ponownie. Przypomnienia ustaw w swojej aplikacji kalendarza.
Inne imiona i zapisy
- Imię po chińsku
- 奥本カイリ
Wydarzenia fanów
Wydarzenia dodane przez fanów pojawiają się tutaj od razu po publikacji. To, czy wydarzenie zostanie też wyróżnione na stronie głównej, Joe wybiera osobno i nie ma to związku z tą listą.
Kairi Okumoto: chcesz zorganizować urodzinowy projekt fanów?
Fani na całym świecie świętują urodziny wydarzeniami cupsleeve, urodzinowymi kawiarniami, reklamami na billboardach i w metrze oraz akcjami charytatywnymi w imieniu artysty.
Jak zaplanować urodzinowy projekt fanów → Fotobudki na Tajwanie: miejsca i praktyczne poradniki →
Jak robić gadżety dla fanów: najlepsze aplikacje do projektowania (po angielsku) → Czy można używać oficjalnych zdjęć na gadżetach fanowskich? Pytania o prawa autorskie (po angielsku) →
Urodziny tego samego dnia: 27 stycznia
- Yang Nari
- KINO · PENTAGON
- SEOWON · UNIS
- Yada Moeka · Nogizaka46
- Rosamund Pike
Kolejne wpisy z tą datą urodzin: 1. Zobacz pełną listę: 27 stycznia →
Zgłoś projekt fanów
Kairi Okumoto: planujesz projekt fanów? Zaloguj się kontem joelin.cc, aby go zgłosić. Nie trzeba czekać na e-mail z akceptacją; twoje dane pojawią się poniżej, gdy je sprawdzimy. Nigdy nie zbieramy danych kontaktowych, tylko publiczne linki do mediów społecznościowych, żeby inni fani mogli cię znaleźć. Notatki zawierające dane kontaktowe są automatycznie odrzucane. Imion, nazwisk i adresów nie zawsze da się wychwycić automatycznie; akceptujemy to ryzyko i przed pokazaniem czegokolwiek sprawdzamy wpisy ręcznie.
Ładowanie opublikowanych zgłoszeń…
Najczęstsze pytania
- Kiedy Kairi Okumoto ma urodziny?
- Kairi Okumoto: data urodzenia – 27 stycznia 2007.
- Ile lat ma Kairi Okumoto?
- Kairi Okumoto ma 19 lat (data urodzenia: 27 stycznia 2007).
- Kairi Okumoto: jak zorganizować urodzinowy projekt fanów?
- Popularne formy to wydarzenia cupsleeve i urodzinowe kawiarnie (kawiarnia udekorowana na ten dzień, z darmowymi gadżetami dla fanów), reklamy na billboardach lub w metrze, akcje charytatywne w imieniu artysty i własne ramki do fotobudek. Nasz poradnik o projektach urodzinowych omawia planowanie, budżet i czas przygotowań.
- W jakim zespole jest Kairi Okumoto?
- Kairi Okumoto należy do: AKB48.
Źródła
- AKB48 公式サイト 成員頁 (Oficjalne)
- 日文維基百科「AKB48」メンバー表 (Encyklopedia)