Ta strona jest dostępna również w językach: 中文 / English / 한국어 / 日本語 / Bahasa Indonesia / Bahasa Melayu / ไทย / Português (Brasil) / Español / Türkçe / Tiếng Việt / Deutsch / Français / Italiano
CHIH EN
AHOF · Urodziny 28 października 2006
- Urodziny
- 28 października 2006
- Znak zodiaku
- ♏ Skorpion
- Wiek
- 19 lat
Zobacz cały rocznik 2006 (06 line) - Zespół
- AHOF
Zrób photocard – CHIH EN → Rób photocardy z własnych zdjęć. Pobieranie za darmo. Albo zrób z własnego zdjęcia tapetę na telefon – CHIH EN →
Plik zawiera 1 zapisaną datę urodzin z tej strony, powtarzane co roku. Plik nie aktualizuje się sam; po poprawkach pobierz go i zaimportuj ponownie. Przypomnienia ustaw w swojej aplikacji kalendarza.
Inne imiona i zapisy
- Imię po chińsku
- 簡志恩
- Koreański
- 즈언
- Japoński
- ズアン
- Angielski
- Chien Chih-en
- Chiński (inny zapis)
- 志恩
Wydarzenia fanów
Wydarzenia dodane przez fanów pojawiają się tutaj od razu po publikacji. To, czy wydarzenie zostanie też wyróżnione na stronie głównej, Joe wybiera osobno i nie ma to związku z tą listą.
CHIH EN: chcesz zorganizować urodzinowy projekt fanów?
Fani na całym świecie świętują urodziny wydarzeniami cupsleeve, urodzinowymi kawiarniami, reklamami na billboardach i w metrze oraz akcjami charytatywnymi w imieniu artysty.
Jak zaplanować urodzinowy projekt fanów → Fotobudki na Tajwanie: miejsca i praktyczne poradniki →
Jak robić gadżety dla fanów: najlepsze aplikacje do projektowania (po angielsku) → Czy można używać oficjalnych zdjęć na gadżetach fanowskich? Pytania o prawa autorskie (po angielsku) →
Urodziny tego samego dnia: 28 października
- Kyungmin (8TURN)
- Chris Bauer
- MAI · izna
- Kohei Shoji
- Madoka Saito · OCHA NORMA
Kolejne wpisy z tą datą urodzin: 1. Zobacz pełną listę: 28 października →
Sąsiednie urodziny
- Poprzedni: Thelma Aoyama 27 października
- Następny: Meloco Kyoran 29 października
Zgłoś projekt fanów
CHIH EN: planujesz projekt fanów? Zaloguj się kontem joelin.cc, aby go zgłosić. Nie trzeba czekać na e-mail z akceptacją; twoje dane pojawią się poniżej, gdy je sprawdzimy. Nigdy nie zbieramy danych kontaktowych, tylko publiczne linki do mediów społecznościowych, żeby inni fani mogli cię znaleźć. Notatki zawierające dane kontaktowe są automatycznie odrzucane. Imion, nazwisk i adresów nie zawsze da się wychwycić automatycznie; akceptujemy to ryzyko i przed pokazaniem czegokolwiek sprawdzamy wpisy ręcznie.
Ładowanie opublikowanych zgłoszeń…
Najczęstsze pytania
- Kiedy CHIH EN ma urodziny?
- CHIH EN: data urodzenia – 28 października 2006.
- Ile lat ma CHIH EN?
- CHIH EN ma 19 lat (data urodzenia: 28 października 2006).
- CHIH EN: jak zorganizować urodzinowy projekt fanów?
- Popularne formy to wydarzenia cupsleeve i urodzinowe kawiarnie (kawiarnia udekorowana na ten dzień, z darmowymi gadżetami dla fanów), reklamy na billboardach lub w metrze, akcje charytatywne w imieniu artysty i własne ramki do fotobudek. Nasz poradnik o projektach urodzinowych omawia planowanie, budżet i czas przygotowań.
- W jakim zespole jest CHIH EN?
- CHIH EN należy do: AHOF.
Źródła
- Chińska Wikipedia: AHOF – lista członków (Encyklopedia)
- Koreańska Wikipedia: AHOF – członkowie (Encyklopedia)