Ta strona jest dostępna również w językach: 中文 / English / 한국어 / 日本語 / Bahasa Indonesia / Bahasa Melayu / ไทย / Português (Brasil) / Español / Türkçe / Tiếng Việt / Deutsch / Français / Italiano
Hiodoshi Ao
VTuber · hololive production · Urodziny: 27 lutego
Ta strona dotyczy postaci (VTuber). Podane urodziny pochodzą z oficjalnego profilu postaci i nie są datą urodzenia prawdziwej osoby.
- Urodziny (oficjalny profil)
- 27 lutego
- Znak zodiaku
- ♓ Ryby (na podstawie oficjalnych urodzin postaci, a nie prawdziwej osoby)
- Rodzaj
- VTuber
- Dzieło / przynależność
- hololive production
- Zespół
- hololive, hololive DEV_IS
- Inne warianty nazwy
- ひおどしあお
- Oficjalne linki
- hololive – oficjalna strona talentu
Zrób photocard – Hiodoshi Ao → Rób photocardy z własnych zdjęć. Pobieranie za darmo. Albo zrób z własnego zdjęcia tapetę na telefon – Hiodoshi Ao →
Plik zawiera 1 zapisaną datę urodzin z tej strony, powtarzane co roku. Plik nie aktualizuje się sam; po poprawkach pobierz go i zaimportuj ponownie. Przypomnienia ustaw w swojej aplikacji kalendarza.
Inne imiona i zapisy
- Imię po chińsku
- 火威青
- Koreański
- 히오도시 아오
Hiodoshi Ao: chcesz zorganizować projekt fanów?
Urodziny postaci fani świętują zwykle w urodzinowych kawiarniach, z własnymi ramkami do fotobudek i rozdawaniem gadżetów.
Fotobudki fanowskie na Tajwanie: jak i gdzie je zorganizować →
Jak robić gadżety dla fanów: najlepsze aplikacje do projektowania (po angielsku) → Czy można używać oficjalnych zdjęć na gadżetach fanowskich? Pytania o prawa autorskie (po angielsku) →
Urodziny tego samego dnia: 27 lutego
- Nina · NiziU
- Ricky (TEEN TOP) · TEEN TOP
- Yorumi Rena · NIJISANJI
- EUNCHAN · TEMPEST
- TEN · WayV
Kolejne wpisy z tą datą urodzin: 2. Zobacz pełną listę: 27 lutego →
Postacie z urodzinami 27 lutego → · Urodziny postaci dzisiaj
Odkryj więcej
Zgłoś projekt fanów
Hiodoshi Ao: planujesz projekt fanów? Zaloguj się kontem joelin.cc, aby go zgłosić. Nie trzeba czekać na e-mail z akceptacją; twoje dane pojawią się poniżej, gdy je sprawdzimy. Nigdy nie zbieramy danych kontaktowych, tylko publiczne linki do mediów społecznościowych, żeby inni fani mogli cię znaleźć. Notatki zawierające dane kontaktowe są automatycznie odrzucane. Imion, nazwisk i adresów nie zawsze da się wychwycić automatycznie; akceptujemy to ryzyko i przed pokazaniem czegokolwiek sprawdzamy wpisy ręcznie.
Ładowanie opublikowanych zgłoszeń…
Wydarzenia fanów
Wydarzenia dodane przez fanów pojawiają się tutaj od razu po publikacji. To, czy wydarzenie zostanie też wyróżnione na stronie głównej, Joe wybiera osobno i nie ma to związku z tą listą.
Najczęstsze pytania
- Kiedy Hiodoshi Ao ma urodziny?
- Hiodoshi Ao ma urodziny 27 lutego według źródła: hololive – oficjalna strona talentu (pojedyncze oficjalne źródło).
- Kim jest Hiodoshi Ao?
- Hiodoshi Ao pochodzi z: hololive production (VTuber); często spotykane są też zapisy: ひおどしあお. Urodziny: 27 lutego. Ta strona zbiera informacje dla fanów: urodziny, oficjalne linki i projekty, które zorganizowali fani.
Źródła
Te urodziny pochodzą z jednego oficjalnego źródła (sprawdzono 23 lipca 2026):
- hololive – oficjalna strona talentu (Oficjalne)
Kto jeszcze ma urodziny 27 lutego? → → · Wróć do listy postaci